Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Pohár města Veselí nad Moravou

8. 4. 2012

HK VESELÍ NAD MORAVOU A HUTNÍK

 

 I.ročník
O POHÁR MĚSTA VESELÍ NAD MORAVOU

sdc12269.jpg

 
 
Termín : 22. – 24. 6. 2012
Místo : ZŠ Hutník Veselí nad Moravou, Hutník 1456, 698 01 Veselí nad Moravou
Věkové kategorien : Mladší žačky ( 1999 – 2000 )
                                           Turnaj pouze pro dívky
 
Hrací systém : každý s každým
Hrací doba : 2 x 20 minut
Doprovodný program : miniházená, česání účesů, posezení trenérů, rodičů, pořadatelů a pozvaných hostů
 
 
Zúčastněná družstva : HK Veselí nad Moravou"A", HK Veselí nad Moravou"B", HK Ivančice"A", HK Ivančice"B", SKH Velká nad Veličkou, Lesana Zubří"A", Lesana Zubří"B", Tatran Bohunice Brno, Sokol Kobylisy II Praha, Tatran Stupava - SK
 
 
 VE

Veselí A

Stupava

Ivan. A

Zubří A Velká Veselí B Ivan. B  Zubří B   Brno Kobylisy
Veselí A  SE  33:4  11:10  21:12  8:9  31:3  9:6  19:6  22:6  21:19
Stupava  4:33  LÍ  3:19  1:26  4:14  21:8  9:21  9:10  6:16  5:23
Ivan. A  10:11  19:3  NAD  17:8  11:16  20:13  13:6  21:5  26:9  17:10
Zubří A  12:21  26:1  8:17  MO  17:15  17:6  22:5  20:9  23:9  15:8
Velká  9:8  14:4  16:11  15:17  RA  36:1  26:9  12:0  21:10  18:13
Veselí B  3:31  8:21  13:20  6:17  1:36  VOU  7:27  8:10  3:14  3:28
Ivan. B  6:9  21:9  6:13  5:22  9:26  27:7  HUT  9:8  9:11  5:23
Zubří B  6:19  10:9  5:21  9:20  0:12  10:8  8:9  NÍK  6:21  3:16
Brno  6:22  16:6  9:26  9:23  10:21  14:3  11:9  21:6  20  15:22
Kobylisy  19:21  23:5  10:17  8:15  13:18  28:3  23:5  16:3  22:15  12
 
 
ROZLOSOVÁNÍ
 
Pátek
       čas                Hřiště č.1                                      Hřiště č.2
 
14:50 - 15:35   Veselí A - Veselí B                       Ivančice A - Velká
15:40 - 16:25   Ivančice B - Zubří A                     Zubří B - Kobylisy
16:30 - 17:15   Kobylisy - Stupava                      Brno - Veselí A
17:20 - 18:05   Veselí B - Ivančice A                   Velká - Ivančice B
18:10 - 18:55   Zubří A - Kobylisy                        Stupava - Veselí A
19:00 - 19:45   Zubří B - Brno                              Veselí B - Ivančice B
Sobota
8:50 - 9:35      Kobylisy - Brno                             Stupava - Ivančice B
9:40 - 10:25    Zubří A - Zubří B                            Velká - Veselí B
10:30 - 11:15  Veselí A - Ivančice B                     Kobylisy - Ivančice B
11:20 - 12:05   Brno - Zubří A                               Stupava - Zubří B
12:10 - 13:30 PŘESTÁVKA
13:30 - 14:15   Ivančice A - Ivančice B                 Veselí A - Velká
14:20 - 15:05   Veselí B - Kobylisy                        Zubří A - Stupava
15:10 - 15:55   Brno - Velká                                  Ivančice A - Zubří B
16:00 - 16:45   Veselí A - Ivančice B                     Veselí B - Stupava
16:50 - 17:35   Zubří - Velká                                 Brno - Ivančice A
17:40 - 18:25   Kobylisy - Veselí A                        Zubří B - Veselí B
18:30 - 19:15   Ivančice B - Zubří B                      Stupava - Ivančice A 
Neděle
9:00 - 9:45      Zubří A - Veselí B                          Stupava - Brno
9:50 - 10:35    Velká - Kobylisy                             Veselí A - Zubří B
10:40 - 11:25   Ivančice A - Zubří A                       Ivančice B - Brno
11:30 - 12:15   Stupava - Velká                            Kobylisy - Ivančice A
12:20 - 13:05   Brno - Veselí B                              Veselí A - Zubří B
13:10 - 13:55   Velká - Zubří B
 
14:15 VYHLÁŠENÍ A UKONČENÍ TURNAJE
 
 
 
Během turnaje bude možnost zakoupení sportovního oblečení značky HUMMEL,
Turnajová trika HK Veselí nad Moravou za 120,- Kč .
 

jirka-a-tonda.jpg

 Zakladatel mládežnické házené Milan Příhonský. V jeho družstvu se házenkářskému umění učili Jiří Klimeš (4 zleva) a Antonín Střelec (5 zleva), kteří pokračovali v tradici turnajů – ovšem dívčí házené.

 

KONEČNÉ POŘADÍ

1.místo - SKH Velká nad Veličkou

2.místo - HK Veselí nad Moravou "A"

3.místo - HK Ivančice "A"

4.místo - Lesana Zubří "A"

5.místo - Sokol Kobylisy II

6.místo - Tatran Bohunice

7.místo - HK Ivančice "B"

8.místo - Lesana Zubří "B"

9.místo - Tatran Stupava

10.místo - HK Veselí nad Moravou "B"

 

 

NEJLEPŠÍ STŘELKYNĚ TURNAJE - Kateřina Pšenicová - Lesana Zubří

NEJLEPŠÍ HRÁČKA TURNAJE - Lucie Čepelová - Sokol Kobylisy II

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘKA TURNAJE - Tereza Žáková - HK Veselí nad Moravou "A"

 

 

Sestava družstva - počet branek HK

HK Veselí nad Moravou "A"

sdc12264.jpg

Klimešová Kateřina - 35, Klimešová Alžběta - 32, Hlupíková Karolína - 25, Kutálková Sabina - 22, Větříšková Natálie - 18, Jochová Kateřina - 12, Bystřická Tereza - 8, Balážová Valérie - 8, Volková Denisa - 6, Jagošová Michaela - 6, Šivelová Dominika - 2, Volková Dominika - 1, Žáková Tereza - 1

 

HK Veselí nad Moravou "B"

sdc12260.jpg

Červenková Johana - 18, Hůsková Kateřina - 9, Nekardová Natálie - 6, Rachfalská Tereza - 5, Břečková Dominika - 4, Janoušková Adéla - 3, Žáková Dominika - 3, Durnová Kristýna - 1, Súkupová Barbora - 1, Absolonová Barbora - 1, Křenová Lenka, Pavlicová Štěpánka, Chrastinová Nikola, Jagošová Kristýna, Gajdoštíková Barbora